Září 2014

Škola, zloděj volného času

28. září 2014 v 9:17 | Poki
Jednoduše řečeno, nemám chuť ani čas na čtení. Škola mě naprosto vycucává a nenechá mě přemýšlet o ničem jiném. Tím pádem nemám nápady na články. Stále čtu Překroč svůj stín a recenze bude během příštího týdne, snad. Poté tu mám Labyrint, na který se opravdu moc těším. :3
Takže pro ty, kteří můj blog navštěvují: nemyslete si, že končím. :P

On my wishlist #5

13. září 2014 v 6:09 | Poki |  On my wishlist
http://i1183.photobucket.com/albums/x475/Elizka41/Knizni%20doupe/K%20webu/Wishlist.jpg
Jedná se o týdenní meme od Book Chick City, kde je cílem každou sobotu zvěřejnit článek, ve kterém bude kniha, kterou si chceme přečíst.


Tahle kniha má skvělou obálku i anotaci. Na seznamu knih, které si chci přečíst sice není na prvních příčkáš, ale rozhodně tam nechybí. Aspoň jsem si to myslela do té doby, než se objevil na filmových plátnech film. Ten knihu posunul na mnohem lepší místo.
Vaše Poki
Zdroje:

Hon (R)

7. září 2014 v 6:09 | Poki |  Recenze
Název: Hon / The Hunt
Autor: Andrew Fukuda
Díl: 1/3
Počet stran: 304
Nakladatelství: Fragment

Anotace:
Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi?
Pravidla jsou jasná: nesmát se, nepotit se, neupozorňovat na sebe. A hlavně - nezamilovat se do jedné z nich!
Gen se liší od všech ostatních. Nedokáže běžet rychlostí blesku, sluneční světlo ho nezabije a nemá neukojitelnou touhu po krvi. Není upír, je člověk.

Je vybrán, aby se zúčastnil honu na poslední lidi. Jeho pečlivě utajovaný život se hroutí. Skupina bezcitných lovců začíná tušit, že s ním není něco v pořádku. Seznámení s dívkou v něm probudí city, které do té doby neznal.
Gen našel něco a někoho, za co má cenu bojovat, a jeho potřeba přežít ve světě plném nemilosrdných dravců je stále silnější...


On my wishlist #4

6. září 2014 v 6:09 | Poki |  On my wishlist
http://i1183.photobucket.com/albums/x475/Elizka41/Knizni%20doupe/K%20webu/Wishlist.jpg
Jedná se o týdenní meme od Book Chick City, kde je cílem každou sobotu zvěřejnit článek, ve kterém bude kniha, kterou si chceme přečíst.

http://johngreenbooks.com/wp-content/uploads/2010/06/PaperTowns2009_6A.jpghttp://elbelbo.files.wordpress.com/2014/03/will-grayson-will-grayson.jpghttp://d.gr-assets.com/books/1295492192l/10268370.jpg

A další skvělá díla od nadaného autora Johna Greena. Líbí se mi, jak píše a jeho nápady neznají mezí (čehož si můžeme povšimnout u knihy Zombicorns :D). Některé jeho knihy vyšly pouze jako e-knihy, tudíž z vysoka pochybuji, že se přeloží do češtiny, tak se hold budu muset naučit ještě o něco líp anglicky a přečíst si je v originálu.
Mimochodem, Paper Towns má brzy vyjít v češtině, opravdu moc se na tu knihu těším! :3
Vaše Poki
Zdroje:
CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy