Unboxing #03

28. listopadu 2016 v 14:00 | Poki |  Unboxingy
Třetí unboxingový balíček nám skrývá listopadovou novinku, kterou jsem mimochodem dostala mezi prvními, ale byla jsem líná psát článek. Vlastně pořád nevím, jestli unboxingy lidi baví nebo už jsou trapný. Můžete mi nechat Váš názor v komentářích, budu jenom ráda. Jak Pražská buzna vypadá a co jsem k ní dostala? Čtěte dál!Tentokrát to vypadá jako naprosto obyčejný balíček. V pondělí mi přišla domů upomínka, že mám na poště balíček a měla bych si pro něj zajít. Ve středu jsem si našla čas a vyrazila pro něj. Neměla jsem nejmenší ponětí, co mi má přijít, protože jsem na to úplně zapomněla. Není to totiž kniha, kterou bych si objednávala z e-shopu.


Pražská buzna od Jiřího Markvarta! Bylo by to pro mě opravdu překvapení, kdyby mi přítelkyně nepřipomněla, že jsem na knihu před rokem přispívala na Startovači. Startovač můžu jedině doporučit, všechno proběhlo v pořádku, platba a dokonce i odměny za příspěvek.


No a jelikož jsem přispěla na vznik knihy, tak je mé jméno uvedeno v poděkování. Za všechno bych chtěla opravdu poděkovat, protože i když jsem si za to v podstatě zaplatila, tak mám obrovskou radost. Knihu jsem během tří dní přečetla a recenze vyjde brzy. Už teď Vám můžu říct, že jsem z knihy opravdu nadšená a recenze bude převážně pozitivní!


Doporučuji si knihu jít koupit do knihkupectví, aspoň doufám, že se v knihkupectvích prodává. Komedie a trable Milana, mladého gaye, v Praze. Jediné, co zklamalo, byla obálka, ale posuďte sami!
Vaše Poki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy