Přesun na blogspot

27. února 2017 v 19:14 | Poki |  Archivovatelné
Ahoj,

je to asi první a poslední pozdrav v článku, který ode mě uvidíte. Jsem vám všem moc vděčná za to, že mě čtete a byla bych moc ráda, kdybyste se mnou zůstali i nadále. Počty přečtení se zvyšují, ať už je to v důsledku mého sdílení na Facebooku nebo tím, že mám články na úvodní straně blog.cz. Důležité ale je to, že se zvyšují a na mě tak padá větší zodpovědnost, aspoň mám takový pocit.
Nepřesouvám se kvůli žádnému "novému začátku" nebo jak se tomu dnes říká. Nejsem si prostě jistá, jestli se web blog.cz ubírá tím směrem, jakým by měl a nějak jsem u něj ztratila svou jistotu, i když na něm bloguji od nějakých 12 let. Například mě štve to, že pokud vydám článek a chci jej upravit, musím čekat, klidně i 24 hodin, než se v článku úprava projeví. Takže mám vydaný článek s gramatickou chybou nebo překlepem, kterého jsem si během kontroly nevšimla. Opravdu to není nic příjemného. Naopak u bloggeru mám jistotu, že zůstane, že na něm nepřestanou programátoři pracovat.
Blogger je o něco složitější než blog, na blogu se mi opravdu líbilo, jak byl jednoduchý. Tady si může založit blog opravdu každý. Mezitím co na bloggeru už je to složitější, vůbec se v něm nevyznám a jsem opravdu ráda za to, že mám tak skvělou přítelkyni, která mi s tím pomáhá. Proto mě omluvte za jakékoli chyby, které provedu. Už jsem popřesouvala nějaké články, ale nebudou tam všechny, tenhle blog pravděpodobně zůstane, tak jak je.

Budu opravdu moc ráda, když mě navštívíte na nové doméně, klidně i zanechte komentář, že jste stálé se mnou. Budu moc ráda za jakoukoli odezvu - https://archivnik.blogspot.cz. Nový článek se objeví tradičně už dnes, v pondělí 27. 2.

Všem věrným blog.cz zdar!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jára Jára | Web | 28. února 2017 v 15:13 | Reagovat

Já jsem už mám blogger delší dobu a má s ním jen dobré zkušenosti. Navíc tam mohu napsat neomezeně dlouhý článek, kdežto na blog.cz jen do 40000 znaků a já přidávám hlavně fotografie a to bývá při delším článku na blogu opravdu problém a musím delší článek rozdělit na dva,  což na bloggeru není. Myslím si, že je to vše jen zvyku. Úprava na bloggeru je složitější jen ze začátku, ale  jakmile si zvyknete jenj pravidelně upravovat, tak pak už není s úpravou problém. Poslední dobou jsou na blog.cz problémy s přihlašováním ( hlásí chybu serveru), a tak jsem se naučila napsat článek na bloggeru, a protože mám hodně přátel na blog.cz, tak články z bloggeru na blog.cz jen kopíruji...Tak že bloggeru se nebojte. Je rychlý a spolehlivý a komentáře lze přidávat také. Pokud máme více druhů stránek, tak se na rozdíl od blog.cz přihlašujete emailem a nemusíte se při přecházení na druhý svůj blogger znovu přihlašovat, protože se přihlašujete jen jednou na všechny stránky přihlášení platí. Přeji Vám, ať se Vám na bloggeru líbí jako mně. Jára.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy